CALL CENTER MASTERS İLE ÇAĞRI MERKEZİNİZDE FARK YARATIN…

Call Center Masters Çağrı Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak, 2011 yılından itibaren, çağrı merkezi sektöründe hizmet veren firmalara; eğitim, danışmanlık, işe alım alanlarında hizmet vermekteyiz.

bizkimiz aciklamali1Call Center Masters; genç, dinamik ve deneyimli ekibiyle gelişen ve değişen çağrı merkezi sektörünü sürekli takip ederek çağrı merkezlerine en iyi şekilde işe alım, eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Call Center Masters olarak, Çağrı Merkezi firmaları için ticari anlamda başarılı sonuçlar elde eden, yaratıcı ve etkili olacak şekilde hizmetler sunmaktayız.

Her biri kendi alanında uzman kadromuz sayesinde, çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmaların her türlü ihtiyacına en iyi kalitede çözümü sunmaktayız.

Danışmanlık hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutmaktayız ve müşterilerimize memnuniyet sağlamayı, onlarla uzun soluklu bir işbirliği sağlamayı amaçlamaktayız.

Öğretim tasarımı hizmetlerimiz ise kopyalama ve taklit etmeden, firmalar için özel eğitimler tasarlamaktayız. Bu sayede ise eğitimleri çok hızlı ve kolaylıkla tasarlamaktayız.

Call Center Masters olarak, üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri bölümünde öğrenim gören öğrencilere de destek olmaktayız. Yine, üniversitelerin çağrı merkezi hizmetleri bölümü öğretim görevlerine sektörel danışmanlık yapmaktayız ve işbirliği ile çağrı merkezi sektörü için projeler üretmekteyiz.

Şeffaf, net, gerçekçi, doğru analiz doğru ölçümleme, sonuç odaklı, davranışa dönüşen, güven çerçevesinde hizmet sunmaktayız.