Çağrı Gülsoy
Call Center Professional, Trainer, OwnerÇağrı Gülsoy[email protected]+90 (541) 456 9656

1981 yılında Kocaeli’de doğdu. 1999 yılında İzmit 19 Mayıs Lisesi’nden, 2007 yılında ise Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi İletişim Bölümü’nden mezun oldu.

2006 yılında Adapazarı Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye’de İnsan Kaynakları Geliştirme Departmanı’nda Öğretim Tasarımcısı olarak çalıştı. 2007 yılında, İstanbul’da Arkas Holding Arkas Akademi Departmanında bir buçuk yıl Eğitim Uzman Yardımcı ve Öğretim Tasarımcısı olarak çalıştı. 2009 yılında Kocaeli’de Efe Tur firmasında bir yıl Eğitim Müdürü olarak çalıştı.

2010 yılında İstanbul’da Çağrı Merkezi Yönetim ve Eğitim Akademisi (İşbul Meslek Akademileri)’nde Eğitim Uzmanı ve Öğretim Tasarımcısı olarak çalıştı. Daha sonra, 2010 yılında speak Çağrı Merkezi’nde iki yıl Eğitim Uzmanı olarak çalıştı. Speak Çağrı Merkezi’nde 2011 yılında çalıştığı dönemde, en yüksek performansı gösteren çalışan olarak ve üstün hizmetlerden dolayı “Onur Ödülü” aldı.

2012 yılında, Call Center Masters Çağrı Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri adında danışmanlık firması kurdu ve halen Call Center Masters Çağrı Merkezi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Kurucu Genel Müdürü ve Danışman olarak görevine devam etmektedir.

Çağrı merkezlerine işe alım, eğitim ve danışmanlık noktasında hizmet veren Gülsoy, üniversitelerin Çağrı Merkezi Hizmetleri Bölümü’ndeki öğretim görevlilerine ve öğrenim gören öğrencilerine de destek vermektedir.

Yetenekli, Motive, Çalışkan ve Tutkulu
Ekibimize Katılmak İster misiniz ?